Топ Портал Харьков
ГлавнаяСтатьиЗдоровьеЧому потрібно проводити чищення зубів у професіоналів

Чому потрібно проводити чищення зубів у професіоналів

25 декабря 2021

Найретельніший домашній догляд за зубами не дає гарантії, що на них не з’явиться наліт. Це не тільки естетична проблема, а й ризик, що відкладення перетворяться на зубний камінь. Від куріння, вживання кави, чаю, деякої їжі поступово залишаються сліди, які неможливо прибрати щітками й флосом. Тож спеціалісти радять кожні шість місяців проводити процедури в стоматології. Як відбувається гігієнічна чистка зубів на porcelain-dent.com.ua ви можете дізнатися на сайті клініки, і відразу записатися на прийом.

Чищення зубів це важливо

Чищення — це важливо

Для хвороботворних бактерій немає оптимальнішого середовища, ніж осередки скупчення зубного каменю. Колонії шкідливих організмів розвиваються стрімко, викликаючи карієс, пародонтит, що призводить до захворювання зубів, розхитування ряду. Незадовільний стан ротової порожнини впливає й на внутрішні органи, порушує роботу, найперше, шлунково-кишкового тракту, серця тощо.

Після проведення професійної чистки спеціалістами Porcelain:

  • поліпшується стан ясен, зникає неприємний запах, який з’являється через «роботу» шкідливих мікроорганізмів;
  • приходять до норми обмінні процеси й активізується робота слинних залоз;
  • покращуються процеси мінералізації;
  • відкладення повністю прибираються;
  • зуби освітлюються на кілька тонів.

Ефект тримає досить довго, адже на гладенькій, відполірованій емалі важко втриматися решткам їжі, тому процедуру й рекомендують тільки кожні пів року. Але в деяких випадках проводити її необхідно частіше. Наприклад, при певних захворюваннях (діабет), дефіциті в організмі мікроелементів, вітамінів, при проходженні курсу лікування деякими препаратами, пацієнтам із брекетами.

Кращий метод професійної чистки зубів

Кращий метод професійної чистки

Ультразвуковий метод чищення зубів — спеціальною насадкою-скейлером стоматолог обробляє проблемні зони. Процес полягає у впливі вібрації, створеної ультразвуком, який відокремлює наліт і камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи саму емаль. При цьому акустична хвиля очищає зони, до яких добратися зазвичай неможливо — усі закутки пародонтальних кишень. 

На відміну для механічного чищення, яке не взмозі впоратись с твердим каменем, та від хімічного методу очищення, який може пошкодити емаль, ультразвукова хвиля зі спеціально підібраною частотою і амплітудою коливань легко здатна відокремити зубний камінь і зубний наліт від поверхні зуба. Даний метод очищення не тільки знімає практично всі відкладення, а ще й сприяє відновленню природного кольору емалі.

Зуби після ультразвукового очищення необхідно відшліфувати, адже поверхня стає жорсткою. Для полірування використовують систему Air Flow, через яку подається суміш абразивного порошку й повітря та вода, що ефективно очищує рештки та шліфує емаль.


Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!