Топ Портал Харьков
ГлавнаяСтатьиСтройка и ремонтВиди зовнішніх оздоблень для каркасного будинку

Види зовнішніх оздоблень для каркасного будинку

20 июля 2022

Каркасне будівництво стає все більш популярним, що можна пояснити рядом переваг та якостей житла, які неможливі при використанні інших технологій. Крім того, незважаючи на недотримання технології та відсутність необхідних навичок та будівельних матеріалів, віра в такий тип будинку поступово розвивається.

Використовуються як традиційні, і сучасні оздоблювальні матеріали.

Багато форм обробки таких споруд, а також численні оздоблювальні матеріали та технології використовуються в будівельній практиці в цілому, вони використовуються як безпосередньо на поверхні, так і включають планування фасаду, що вентилюється.

Оштукатурювання, безумовно, є найбільш традиційним методом завершення житлового будівництва, і воно використовується протягом тривалого часу завдяки доступності матеріалів та доступності технологій.

Основна проблема цього методу полягає в тому, що він може призвести до руйнування будинку через усадку та деформацію. Навіть якщо абсолютні показники усадки каркаса невеликі, цього достатньо, щоб штукатурка зіпсувалась і знадобилася її заміна приблизно через 4-7 років після нанесення.

Цегла

Хоча він іноді використовується у поєднанні з каркасним будівництвом, цей метод широко не використовується. Переваги аналогічні переваг штукатурки, і це також підвищує міцність конструкції. Хоча цей вид облицювання має підвищений термін служби та потребує мінімального догляду. Основними недоліками конструкції є висока вартість та значна вага, яку необхідно враховувати при будівництві та монтажі фундаменту.

Брус та блок виглядають однаково

Він дозволяє створити недорогу зовнішню обробку для бруса або оциліндрованої колоди, яка виглядає модно та привабливо. Переваги та недоліки імітації дерева для зовнішнього декору каркасного будинку або зробленого з колод аналогічні перевагам вагонки, але вона виглядає більш чудово. Каркасний будинок з обробкою зі штучного дерева майже не відрізняється від конструкції, виготовленої з натурального профільованого дерева та високоякісних столярних виробів.

Бетонна плитка

Клінкерна плитка, нанесена на вентильований фасад, є помірно легким, міцним, вогнетривким і візуально привабливим матеріалом. Тривала процедура укладання та дещо дорога вартість такої обробки є додатковими недоліками. В результаті більшість людей вибирають простіше рішення, таке як збірні панелі.

Сайдинг

Цей матеріал доступний у різних якостях та зовнішньому вигляді. Ціни, звісно, ​​теж варіюються. Це один із найпростіших методів обробки. Пластиковий і металевий сайдинг різних кольорів та стилів широко використовується через їхню недорогу вартість.

Панелі для зовнішньої обробки

Це фантастична заміна клінкерної плитки або облицювального каменю, які не вимагають жодної роботи чи спеціальної підготовки. До таких оздоблювальних матеріалів належать фасадні панелі canyon для зовнішнього декору будинку та панелі з клінкерною плиткою.

Пофарбована плита OSB

Іншою альтернативою є обробка каркасного будинку для подальшого фарбування з використанням простої та економічної процедури, яка одночасно посилює, ізолює та звукоізолює будівлю. Для герметизації швів плит використовуються рейки, пофарбовані в колір, що контрастує з основним кольором. Цей метод включає елементи популярного в Європі фахверкового дизайну.

При виборі зовнішнього дизайну стін каркасного будинку часто переслідується безліч цілей. Підвищення теплоізоляції, захист майна від кліматичних впливів, покращення звукоізоляції та підвищення пожежної безпеки.

За винятком першої та найважливішої вимоги, будь-який вид зовнішньої обробки каркасної споруди відповідає багатьом із перелічених вище стандартів. Одночасно для прикраси зовнішньої частини каркасного будинку можуть бути використані традиційні та сучасні фасадні методи та матеріали.


Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!