Топ Портал Харьков
ГлавнаяСтатьиОбразованиеВибір навчального закладу та переваги навчання в Польщі

Вибір навчального закладу та переваги навчання в Польщі

11 апреля 2022

Навчання у ВНЗ інших країн для багатьох абітурієнтів з України є мрією, оскільки диплом європейського зразка відкриває багато перспектив та можливостей. За останні декілька років кількість вступників у вищі навчальні заклади Польщі суттєво збільшилась. Для цього є багато причин, але частіше за все на рішення впливають переваги навчання в польщі для українців, про які поговоримо далі детальніше.

Переваги отримання вищої освіти у ВНЗ Польщі

Серед найбільш важливих для майбутніх студентів переваг можна виділити такі:

  1. Високий рівень якості отриманих знань - в міжнародному рейтинзі університетів зі всього світу, який оновлюється щорічно, викладання та рівень навчання в польських ВНЗ визначається як набагато кращий, ніж в Україні. При виборі закладу всередині Польщі можна також скористатись внутрішнім рейтингом освітніх закладів, в якому вказані взяті за основу критерії.
  2. Актуальні напрямки та спеціальності - польські ВНЗ постійно вдосконалюються та шукають шляхи розвитку. При розробці спеціальностей враховуються сучасні потреби на ринку праці та останні тенденції. Отож, освіта в цілому є орієнтованою на пристосування знань у реальному житті і на реальних посадах, що є дуже важливим.
  3. Коротший термін навчання. Бакалаврат в Україні триває 4 роки, в Польщі - від 3 років, що залежить від спеціальності. Також після закінчення бакалаврату студент отримує диплом про повну вищу освіту, тому знайти роботу по вибраній спеціальності проблем не буде. А магістратура в Польщі створена для науковців, які планують вести діяльність в цій сфері або для старших людей, які бажають актуалізувати свої знання.
  4. Диплом європейського зразка - він визнається майже у всіх країнах Європи та в США. Це дозволяє планувати роботу у вибраній країні та не турбуватись про необхідність захисту диплому чи його підтвердження.

Особливості вибору вищого навчального закладу в Польщі

При виборі ВНЗ необхідно враховувати декілька критеріїв:

  1. Форма власності - в Польщі це не має такої суттєвої ролі, як в Україні, але для когось може бути важливим. Тут приватні та державні ВНЗ мають однакову якість освіти, тому що їх постійно контролюють та проводять акредитації.
  2. Напрям або спеціальність - навчальний заклад може мати певний напрямок і спеціальності тільки в цих межах або може бути багатопрофільним. Вибір робить кожен абітурієнт, виходячи зі своїх потреб, та з того чи планує він в майбутньому міняти спеціальність, наприклад, при вступі на магістратуру.
  3. Населений пункт - для когось важливою є близькість територіально до рідного кордону, для когось тиша та спокій, а хтось хоче жити у великому місті, де є всі зручності.

Щоб визначитись зі всіма своїми потребами та бажаннями, варто пройти консультацію у спеціалістів, які допоможуть зі всіма питаннями. Також існують тури для ознайомлення з містами, університетами, культурою народу Польщі. Також важливо заздалегідь почати вивчення мови.


Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!