Топ Портал Харьков
ГлавнаяСтатьиБизнес, Экономика, ФинансыМеталеві шильди на обладнання

Металеві шильди на обладнання

27 октября 2021

Шильди - металеві таблички, на які нанесена певна інформація. Такі вироби найчастіше використовуються для етикетування фірмових товарів: побутової та комп'ютерної техніки, промислового і медичного обладнання.

Шильди на обладнання: сфера застосування

Металеві шильди на обладнання

Металеві шильди - мультипрофильні вироби з найширшим спектром застосування. За допомогою шильд компанії і підприємства можуть зафіксувати і передати свої контактні дані, реквізити, позначення партії обладнання або серійні номери товарів.

Найпоширенішим видом даної продукції є шильди на обладнання. Вони як правило кріпляться на виріб для його ідентифікації.

Класичний варіант шильд може містити в собі наступну інформацію:

  • технічні характеристики виробу;
  • його дата виготовлення;
  • назва компанії-виробника.

Велика частина сучасного обладнання має певну специфіку застосування і використання. Розмістити всі необхідні дані на інформаційній табличці неможливо. В якості вирішення проблеми використовуються шильди з QR-кодом. Навівши телефон на оптичну мітку, можна дізнатися додаткові відомості про обладнання (повні контактні дані виробника, інструкція з експлуатації, відеоролик з детальним описом виробу).

Виготовлення шильдів здійснюється по ГОСТ. До переліку ключових вимог, які регламентуються діючими стандартами, відносяться:

  • збереження стійкості в процесі експлуатації (шильди для обладнання повинні бути стійкі до впливу високих температур, розчинників, їдких парів і суспензій);
  • наявність захисно-декоративного покриття для запобігання стирання даних;
  • розмір шильдіка визначається габаритами вироба, на яке він буде кріпитися.

В основному шильди для обладнання виготовляються з металу (нержавіюча сталь, латунь, алюміній). Також допускається використання пластикових табличок, однак сфера їх застосування обмежується характеристиками обладнання.

Шильди кріпляться до поверхні обладнання. Залежно від вимог клієнта і технічних завдань, які він ставить, металеву табличку можна виготовити як з отворами для кріплення, так і на клейовий основі.

Шильдики на клейовий основі максимально прості у використанні. Все що потрібно для монтажу - лише зняти плівку і наклеїти накладку на прилад.

Для отримання якісного з'єднання поверхні повинні бути очищеними, сухими і однорідними. Для міцного з'єднання необхідно максимально притиснути шильд до зони нанесення інформації.


Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!