Топ Портал Харьков
ГлавнаяВопросы и ответыЗдоровье, медицина, красотаМені виставили діагноз Субатрофія зорово...
Просмотр вопроса
Мені виставили діагноз Субатрофія зорового нерва обох очей, як наслідок транзиторних порушень мозкового кровотоку. Супутній діагноз Друзи ЗНД обох очей. Міопія середнього ступеню обох очей,Початкова ускладнена катаракта обох очей.Периферична дистрофія сітківки .Стан після периферичної лазерної коагуляції сітківки обох очей. Різко впав зір з травня місяця випали поля зору турбують головні болі, постійний стан "сп"яніння" в голові є скачки АТ до 180-200/90-100 мм рт ст/зроблені обстеження Очна комп"ютерна томографія, комп"ютерна периметрія, МРТ головного мозку і безконтрастна МРТ-ангіографія інтракраніальних судин -висновок : МРТ ознаки церебральної мікроангіопатії,Даних за вогнищеве ураження та об"ємне новоутворення головного мозку не одержано. Причина не вияснена окулісти відправляють до неврологів, а неврологи до окулістів. Що стало причиною даної ситуації і як лікуватись далі чи можливо у вашому закладі отримати допомогу з даного приводу встановити діагноз.
Гость
26 октября 2017

Добрий день.
Даний сайт це інформаційний ресурс міста Харкова та Харківської області, і він не є офіційним інформаційним джерелом будь-якої організації або медичного закладу.
З вашим питанням рекомендуємо безпосередньо звернутися в Харківську офтальмологічну лікарню імені професора Л.Л. Гіршмана з адресою і контактною інформацією ви можете ознайомитися за посиланням.

26 октября 2017
Ответы (0)

Нет ответов, ваш ответ будет первым